Aydınlatma sistemleri, ev sahibi ve konukların konfor ve deneyimini üst seviyeye taşıyan en önemli unsurlardan biridir.
Keyifli bir akşam yemeği, kalabalık bir ev partisi veya tek başınıza heyecanlı bir film izlemek için modunuzu, doğru ışık armatürleri ve aydınlatma kontrolüyle sağlayabilirsiniz

Odanızın atmosferini değiştirecek tüm ortam ışıklarını, sınırsız ışık senaryosu kurgulayarak evinizin bütün atmosferini tek bir dokunuşla değiştirin..

Ayrıca ev veya ofisinizin dış aydınlatmaların, açılış ve kapanış zamanlarını güneşin doğuşu ve batışına göre kurarak enerji ısrafını önleyebilirsiniz.

Ya da sisteme bağlı hareket sensoru tetiklemesiyle, sadece biri odada olduğunda yanıp çıkınca sönen çözümler ile enerji tasarrufunuz maksimuma çıkarabilirsiniz.

Ayrıca devrim niteliğindeki TrueImage özelliği ile aydınlatma seviyelerini, aplikasyonda bulunan oda fotoğrafının üzerinden istediğiniz armatüre dokunarak kontrol edebilir ve yaptığınız değişikliği hem odanızda hem de fotoğraf üzerinden gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.

Siz evde değilken de aplikasyon üzerinden evinizde hangi aydınlatmaların açık veya kapalı olduğunu görebilirsiniz. Aceleyle evden cıkmanız gerekirse hiç uğraşmadan All OFF senaryosunu kullanarak tek bir tuş ile evdeki bütün aydınlatmaları kapatabilirsiniz.

Akıllı aydınlatma çözümlerimiz, evde, dışarıda veya ofiste, nerede olursanız sizin yararınıza hareket eder, doğa dostu ve masrafsız bir ev veya ofis kurmanıza yardımcı olur.