Artsys güvenlik çözümleri ile siz evdeyken, işteyken ya da uzun bir tatile çıktığınızda dünyanın neresinde olursanız olun evinizi veya işyerinizi, iPhone ve iPadlerinizden izleyebilir, sevdiklerinizin ve evinizin güvende olduğunu bilirsiniz.

Savant teknolojisi alarm sistemleri, CCTV güvenlik kameraları , dış aydınlatmalar gibi güvenliğinizden sorumlu ekipmanları birbirine entegre ederek, size ve ailenize güvenli ve huzurlu bir ortam sağlar

Nerede olursanız olun tek bir dokunuş ile hareket sensörlü güvenlik kameralarını aktive edebilir, bütün kapıları otomatik olarak kilitleyebilir, evin bütün perdelerinin kapalı, dış güvenlik aydınlatmalarının açık duruma getirebilirsiniz. Ayrıca ana giriş kapısını Savant aplikasyonu üzerinden kamera ile izleyebilir ve duruma göre ana giriş kapısını akıllı kilit sistemiyle aplikasyon üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Artık güvenlik kamerası diye karanlık, siyah beyaz, bozuk görüntülü ekranlara bakmak zorunda değilsiniz.
Günümüzün güvenlik kameraları, HD kalitede, canlı, gerçek renklerde, tercihen 360 derece görüntü alabilmektedir. Savant ile güvenlik kameralarınızı aplikasyon üzerinden ya da evinizdeki istediğiniz ekranlardan kolayca ve yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

Savant otomasyon sistemleri güvenlik entegrasyonları ile gözünüz arkada kalmaz.