Savant akıllı ev teknolojisi ile teknedeki tüm ses ve görüntü sistemlerini, aydınlatma ve perde sistemlerini, iklimlendirme sistemlerini iTunes music serverını ve media server arşivlerini ayrıca motorlu TV liftleri tek bir Savant uygulamasına entegre ederek güçlü ve birbiri ile haberleşebilen bir platform oluşturur.

Modern teknelerin her odasında ve güvertesinde klimadan televizyona, hoparlörden motorlu perdelere kadar birçok elektronik cihaz bulunmaktadır. Sayıca bu kadar fazla sistemin yarattığı kumanda kalabalığını düşünülürse, bütün bu sistemlerin tek bir aplikasyon üzerinden kolayca kontrol edilebilmesi kullanıcıya büyük kolaylık ve konfor sağlar.

Yatın tüm alanlarını Savant aplikasyonu üzerinden kontrol edebilmek, yat sahibi ve konuklarına yüksek konfor, estetik ve kullanım kolaylığı sağlar Siz teknenizde değilken bile tüm odaların ısısını,ses görüntü sistemlerinin açık olup olmadığını ,aydınlatmaların durumunu görebilir ve kontrol edebilir, hatta teknenizin güvenlik kameralarını da gerçek zamanlı izleyebilirsiniz.

Ayrıca konuklarınızın sadece kendi kamarasını ve kısıtlı sistemleri kontrol etmesini sağlayan Savant‘ ın şifreleme sistemi ile her konuk kendi özel alanını rahatlıkla iPhone’undan kontol edebilir.Bununla birlikte aydınlatma ve perde sistemleri duvardaki keypadler yardımı ile de kontrol edilebilir.Savantın Marine çözümleri her boyutta yat ve tekne için uygundur. Detaylı bilgi için bize ulaşın.