İşten eve dönerken, iPhone veya iPadleriniz ile evinizin ısısını kaç derece olduğunu görebilir ve istediğiniz ısıya getirebilirsiniz. Siz daha eve ulaşmadan eviniz arzu ettiğiniz ısıya ulaşır. Yaz sıcağında serin, kış soğuğunda ise sıcacık bir karşılama müthiş olmaz mı ?Savant ın iklimlendirme sistemi , thermostat ve perdeleri birbirleriyle uyum içinde çalıştırarak gelişmiş kontrol imkanı ve büyük enerji tasarrufu sağlar

Savant akıllı kontrol sistemleri ile ister tek tek her odayı, ister bütün evinizin ısısını istediğiniz seviyeye getebilirsiniz.

screen-shot-2016-12-19-at-22-06-15

Iklimlendirme otomasyonu, tetikleme sistemi ile ortamın ısısı belli bir seviyeyi geçtiğinde ya da zamanlayıcısı sayesinde sadece günün belli saatlerinde sistemininizi çalıştırarak, evinizin, işyerininizin ısısını hiç çaba sarf etmeden arzu ettiğiniz ısıda tutabilirsiniz.

Savant’ın iklim kontrol ürünleri, Savant kontrol ailesi ile uyumlu olarak hem evlerde ve yatlarda, hem de ticari mekanlarda ısıtma, soğutma ve iklimlendirme çözümü olarak sunulmaktadır.

Mekanınızın iklimlendirmesini, tam otomasyon özelliği ile konfor ve lükse dönüştürebilirsiniz.